Uzņēmums „Linstow” savu darbību Latvijā sāka 1996. gadā. Pa šo laiku uzņēmums ir ieguvis nevainojamu reputāciju kā pieredzējis un panākumiem bagāts tirdzniecības centru attīstītājs Baltijas valstīs. Latvijā „Linstow” ir atvēris piecus tirdzniecības centrus: „Alfa”, „Mols”, „Galerija Centrs”, „Origo” un „Dole”. Tas ir attīstījis arī tirdzniecības centru „Minska” Rīgā, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – „Ülemiste”.

1996

Pirmais „Linstow” mazumtirdzniecības darījumu attīstības projekts bija „Dole”, pie kuras darbs tika sākts 1996. gadā un pabeigts 1997. gada februārī. Latvijas tirgus attīstības kontekstā „Dole” bija pagrieziena punkts, jo piedāvāja pircējiem vietējo un Norvēģijas veikalu kombināciju modernā mazumtirdzniecības vidē. Nav pārsteigums, ka „Dole” ieguva ārkārtīgi lielu popularitāti pircēju vidū, kuri uz tirdzniecības centru plūda aumaļām, lai izbaudītu Baltijas valstīs absolūti jaunu mazumtirdzniecības koncepciju. Šie panākumi iedvesmoja „Linstow” attīstīt citus īpašumus Baltijas galvaspilsētās.

1997

1997. gada beigās „Linstow” kļuva par aktīvu nekustamā īpašuma tirgus dalībnieku Baltijas reģionā. Pēc vietējā nekustamo īpašumu uzņēmuma SIA „Varner Hakon Invest” 50% akciju iegādes „Linstow” sāka veidot tirdzniecības centru tīklu Rīgā.

1997

"1997. gada janvārī kompānija uzņēmās Rīgas Vidzemes priekšpilsētā esošā tirdzniecības centra „Minska” attīstīšanu. Pēc renovācijas tas tika atvērts apmeklētājiem tā paša gada augustā. 1997. gada sākumā uzņēmums iegādājās arī tirdzniecības centru „Mols”, kurš tolaik joprojām bija izstrādes stadijā. Pirmos pircējus „Mols” sveica 1998. gada septembrī, kas izvērtās par īstu veiksmes stāstu. Pavisam drīz „Mols” tika paplašināts, atkārtoti verot durvis 2002. gada novembrī. 1997. gada decembrī „Linstow” uzsāka projektu attīstību universālveikalā „Centrs” Vecrīgā, iegādājoties lielāko daļu tā akciju no īpašnieka – akciju sabiedrības „Universālveikals Centrs”, kas bija nodots privatizācijai. „Linstow” atjaunoja šo tirdzniecības centru pašā Vecrīgas sirdī, kur tas vienmēr bija bijis populārs pircēju galamērķis. Pēc rekonstrukcijas pirmie divi stāvi vēra durvis pircējiem jau 1997. gada decembrī, pārējie tika atvērti 1998. gada maijā."

1998

1998. gadā „Linstow” uzsāka divus lielus tirdzniecības centru attīstīšanas projektus Rīgā – „Alfa” un „Origo”. Turklāt LCM pilnībā atjaunoja arī pilsētas ainavā iezīmīgus objektus, kas bija neatņemama „Origo” projekta sastāvdaļa, tostarp vēsturisko Stacijas pulksteni pie Centrālās stacijas, kā arī Stacijas laukumu.

2001

2001. gada jūnijā tika atvērts tirdzniecības centrs „Alfa”

2003

2003. gada jūnijā pircējiem durvis vēra tirdzniecības centrs „Origo”

2004

Pēc būtiskas nekustamo īpašumu bāzes izveides Rīgā, kas bija viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem, „Linstow” paplašināja savu darbību arī kaimiņvalsts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. 2004. gada aprīlī „Linstow” ar vērienu pieteica sevi Igaunijā, atverot valstī lielāko tirdzniecības centru „Ülemiste”. Turpinot īstenot uzņēmuma augošās ambīcijas, 2004. gada oktobrī tika pabeigta tirdzniecības centra „Alfa” paplašināšana.

2006

2006. gadā „Linstow” ideja atjaunot universālveikalu „Centrs” tika īstenota, izstrādājot ambiciozu rekonstrukcijas un paplašināšanas projektu. Tika radīta pavisam cita koncepcija, kā rezultātā īpašums tika pārdēvēts par „Galeriju Centrs”, liekot pamatu arī jauna zīmola – GC – tapšanai. Jaunais paplašinātais tirdzniecības centrs pircējiem vēra durvis 2006. gada augustā.

2014

Pēc rekonstrukcijas Tallinā 2014. gada 23. oktobrī atklāj tirdzniecības centru Ülemiste. Centra rekonstrukcijā, kas ilga no 2013.gada septembra līdz šī 2014. oktobrim, Linstow ieguldīja 40 miljonus eiro. Pēc rekonstrukcijas līdzšinējā tirdzniecības centra platība (GBA) ir divkāršota — no 49 700 kv.m. uz 92 500 kv.m., un līdzšinējo 160 veikalu vietā, tagad ir iespēja apmeklēt 210 dažādus veikalus, kafejnīcas un restorānus.

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.