Uzņēmums „Linstow” savu darbību Latvijā sāka 1996. gadā. Pa šo laiku uzņēmums ir ieguvis nevainojamu reputāciju kā pieredzējis un panākumiem bagāts tirdzniecības centru attīstītājs Baltijas valstīs. Latvijā „Linstow” ir atvēris piecus tirdzniecības centrus: „Alfa”, „Mols”, „Galerija Centrs”, „Origo” un „Dole”. Tas ir attīstījis arī tirdzniecības centru „Minska” Rīgā, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – „Ülemiste”.

2021

Sākot ar 2021. gadu, Linstow Center Management (LCM) maina uzņēmuma nosaukumu uz Linstow Baltic (LB) un dažādos uzņēmējdarbības stratēģiju Latvijā un Igaunijā, attīstot vairāku segmentu nekustamā īpašuma projektus, tostarp biroju ēkas, tirdzniecības centrus, autostāvvietas, viesnīcas, atpūtas objektus un citus. T/c Origo kļūst par ilgtspējīgāko t/c Baltijā, b/c Origo One - ilgtspējīgāko biznesa centru Latvijā, saņemot BREEAM sertifikātus ar vērtējumu "teicami".

2020

Vērienīgais Origo paplašināšanas projekts un rekonstrukcija ir noslēgta, palielinot t/c vairāk kā uz pusi. "Linstow" kopējās investīcijas sasniedza aptuveni 75 miljonus eiro. Projekta realizācijas ietvaros apmeklētāju ērtībām paplašināta pazemes autostāvvieta, nodrošinot vietu līdz 130 automašīnām, tostarp elektromobiļiem, kā arī izvietota ietilpīga, droša un viegli sasniedzama velonovietne 72 velosipēdiem. "Linstow" par saviem līdzekļiem veicis Elizabetes un Satekles ielu savienojuma pārbūvi, dāvinot pilsētai krustojumu jaunā veidolā.

2019

Paplašinātā tirdzniecības centra Ülemiste oficiālā atklāšana. Paplašināšanas darbu kopējās izmaksas bija 36 miljoni eiro, rezultātā kļūstot par Igaunijas lielāko iepirkšanās un izklaides centru 125 000 m2 platībā. Tirdzniecības centra Alfa paplašināšanas projekta oficiālā atklāšana. Tirdzniecības centra kopējā platība, ieskaitot abas daudzstāvu autostāvvietas un jauno pazemes autostāvvietu, tika palielināta par 55 000 m2, sasniedzot 154 000 m2 kopējo platību, savukārt iznomājamā platība palielināta par 21 000 m2, sasniedzot 71 000 m2, tādējādi atgūstot Latvijas lielākā tirdzniecības centra titulu. Projekta kopējās investīcijas sasniedza 55 miljonus eiro.

2017

Atklāj vienu no vērienīgākajiem "Linstow" investīciju projektiem – t/c Origo un biznesa centra Origo One – būvdarbus ar kopējo ieguldījumu 70 miljonu eiro apmērā.

2016

Tirdzniecības centrs Ülemiste iegūst galīgo BREEAM (pasaules vadošā ilgtspējas novērtēšanas metode ģenerālplānojuma izstrādes projektiem, infrastruktūrai un ēkām) sertifikātu ar novērtējumu “labi”. Tas ir pirmais tirdzniecības centrs Baltijas valstīs, kas ir ieguvis BREEAM sertifikātu kā jaunbūve.

2014

Pēc rekonstrukcijas Tallinā 2014. gada 23. oktobrī atklāj tirdzniecības centru Ülemiste. Centra rekonstrukcijā, kas ilga no 2013.gada septembra līdz šī 2014. oktobrim, Linstow ieguldīja 40 miljonus eiro. Pēc rekonstrukcijas līdzšinējā tirdzniecības centra platība (GBA) ir divkāršota — no 49 700 kv.m. uz 92 500 kv.m., un līdzšinējo 160 veikalu vietā, tagad ir iespēja apmeklēt 210 dažādus veikalus, kafejnīcas un restorānus.

2006

2006. gadā „Linstow” ideja atjaunot universālveikalu „Centrs” tika īstenota, izstrādājot ambiciozu rekonstrukcijas un paplašināšanas projektu. Tika radīta pavisam cita koncepcija, kā rezultātā īpašums tika pārdēvēts par „Galeriju Centrs”, liekot pamatu arī jauna zīmola – GC – tapšanai. Jaunais paplašinātais tirdzniecības centrs pircējiem vēra durvis 2006. gada augustā.

2004

Pēc būtiskas nekustamo īpašumu bāzes izveides Rīgā, kas bija viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem, „Linstow” paplašināja savu darbību arī kaimiņvalsts Igaunijas galvaspilsētā Tallinā. 2004. gada aprīlī „Linstow” ar vērienu pieteica sevi Igaunijā, atverot valstī lielāko tirdzniecības centru „Ülemiste”. Turpinot īstenot uzņēmuma augošās ambīcijas, 2004. gada oktobrī tika pabeigta tirdzniecības centra „Alfa” paplašināšana.

2003

2003. gada jūnijā pircējiem durvis vēra tirdzniecības centrs „Origo”

2001

2001. gada jūnijā tika atvērts tirdzniecības centrs „Alfa”

1998

1998. gadā „Linstow” uzsāka divus lielus tirdzniecības centru attīstīšanas projektus Rīgā – „Alfa” un „Origo”. Turklāt LCM pilnībā atjaunoja arī pilsētas ainavā iezīmīgus objektus, kas bija neatņemama „Origo” projekta sastāvdaļa, tostarp vēsturisko Stacijas pulksteni pie Centrālās stacijas, kā arī Stacijas laukumu.

1997

1997. gada janvārī kompānija uzņēmās Rīgas Vidzemes priekšpilsētā esošā tirdzniecības centra „Minska” attīstīšanu. Pēc renovācijas tas tika atvērts apmeklētājiem tā paša gada augustā. 1997. gada sākumā uzņēmums iegādājās arī tirdzniecības centru „Mols”, kurš tolaik joprojām bija izstrādes stadijā. Pirmos pircējus „Mols” sveica 1998. gada septembrī, kas izvērtās par īstu veiksmes stāstu. Pavisam drīz „Mols” tika paplašināts, atkārtoti verot durvis 2002. gada novembrī. 1997. gada decembrī „Linstow” uzsāka projektu attīstību universālveikalā „Centrs” Vecrīgā, iegādājoties lielāko daļu tā akciju no īpašnieka – akciju sabiedrības „Universālveikals Centrs”, kas bija nodots privatizācijai. „Linstow” atjaunoja šo tirdzniecības centru pašā Vecrīgas sirdī, kur tas vienmēr bija bijis populārs pircēju galamērķis. Pēc rekonstrukcijas pirmie divi stāvi vēra durvis pircējiem jau 1997. gada decembrī, pārējie tika atvērti 1998. gada maijā.

1997

1997. gada beigās „Linstow” kļuva par aktīvu nekustamā īpašuma tirgus dalībnieku Baltijas reģionā. Pēc vietējā nekustamo īpašumu uzņēmuma SIA „Varner Hakon Invest” 50% akciju iegādes „Linstow” sāka veidot tirdzniecības centru tīklu Rīgā.

1996

Pirmais „Linstow” mazumtirdzniecības darījumu attīstības projekts bija „Dole”, pie kuras darbs tika sākts 1996. gadā un pabeigts 1997. gada februārī. Latvijas tirgus attīstības kontekstā „Dole” bija pagrieziena punkts, jo piedāvāja pircējiem vietējo un Norvēģijas veikalu kombināciju modernā mazumtirdzniecības vidē. Nav pārsteigums, ka „Dole” ieguva ārkārtīgi lielu popularitāti pircēju vidū, kuri uz tirdzniecības centru plūda aumaļām, lai izbaudītu Baltijas valstīs absolūti jaunu mazumtirdzniecības koncepciju. Šie panākumi iedvesmoja „Linstow” attīstīt citus īpašumus Baltijas galvaspilsētās.

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.