Linstow Baltic ir viens no vadošajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijā. Uzņēmumam pieder, tas attīsta un pārvalda īpašumus dažādos segmentos.

Par uzņēmumu

Linstow ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū. Linstow Baltics mātesuzņēmums Linstow AS pilnībā pieder norvēģu uzņēmumam Awilhelmsen AS. Awilhelmsen AS ir ģimenes kapitālsabiedrība, kurā Linstow AS pārstāv vienu no vairākām uzņēmējdarbības jomām. Aktīvus Baltijā pārvalda Linstow Baltic (iepriekš Linstow Center Management). Linstow ir augošs uzņēmums, un tas redz ievērojamas biznesa iespējas mūsdienu tirgū, kā arī ilgtermiņā. Uzņēmums uzsācis vairākus interesantus projektus.

Biznesa segmenta nosaukums

Linstow attīsta šādus segmentus

testa img

Tirdzniecības centri

Linstow Baltic vairāk nekā 20 gadus ir bijis vadošais tirdzniecības centru attīstītājs un operators Baltijā, galvenokārt Rīgā. Linstow Baltic attīstītie tirdzniecības centri bija Origo, Galerija Centrs, Alfa, Mols un Dole Rīgā, daži no tiem vēlāk ir pārdoti. Linstow ir attīstījis Igaunijas lielāko tirdzniecības un izklaides centru Ulemiste.
Pēdējo piecu gadu laikā Linstow Baltic paplašināja tirdzniecības centra Ülemiste platību līdz 125 000 m2. Tas ir pirmais BREEAM sertificētais tirdzniecības centrs Baltijā.
Linstow Baltic ir noslēdzis Origo tirdzniecības centra būvniecību, kā arī esošās Origo A ēkas rekonstrukciju. Šī projekta ietvaros Origo ir būtiski palielināta tirdzniecības platība, uzlabota estētiskā kvalitāte un ērtības saviem klientiem. Papildus izveidots A klases biznesa centrs Origo One multifunkcionālās ēkas augšējos 3 stāvos. Gan tirdzniecības centrs, gan biznesa centrs jau 2019. gadā projektēšanas stadijā saņēma BREEAM sertifikātus ar “izcilu” vērtējumu. Šī multifunkcionālā īpašuma kopējā platība ir 75 000 m2.

Biroju ēkas

Linstow Baltic ir attīstījis un šobrīd vada biznesa centru Origo One.
Biznesa centrs kopumā piedāvā 11 500 m² A klases biroja telpas. Biroji ir veidoti atbilstoši nomnieku individuālajām vajadzībām, un tiem ir viegli piekļūt ar sabiedrisko transportu vai automašīnu. Tas piedāvā plašu pazemes autostāvvietu, elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas un velosipēdu stāvvietas. Ēka ir energoefektīva, un tā atbilst ilgtspējības kritērijiem atbilstoši BREEAM sertifikācijas principiem. Biznesa centrs saņēma BREEAM sertifikātu ar “izcilu” novērtējumu jau projektēšanas posmā 2019. gadā.
Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu apmeklējiet vietni: www.origoone.lv

Viesnīcas

Savu darbību Baltijas viesnīcu nozarē Linstow uzsāka 1997. gadā, kad tika iegādātas bijušās viesnīcas Intourist, viesnīca Latvija Rīgā un viesnīca Lietuva Viļņā. 2000. gadā tika iegādāta Reval Hotelli Group, tostarp viesnīca Hotel Olympia Tallinā. Uzņēmējdarbība pakāpeniski paplašinājās ar jaunām viesnīcām. Pašlaik Linstow pieder septiņas viesnīcas trijās Baltijas galvaspilsētās un Kauņā, Lietuvā.
Linstow koncentrējas uz pievilcīgu centrālo konferenču viesnīcu attīstību. Līdz 2010. gadam, kad tika parakstīts apsaimniekošanas līgums ar Rezidor, visas viesnīcas vadīja Linstow meitasuzņēmums; Reval, kas tajā laikā bija vadošais viesnīcu operators Baltijas reģionā.
2010. gadā Linstow parakstīja ilgtermiņa apsaimniekošanas līgumu ar Rezidor Hotel Group par uzņēmuma viesnīcu darbību Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Krievijā. Viesnīcām tika piešķirti zīmoli Radisson Blu un Park Inn by Radisson.
Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu apmeklējiet vietnes: www.radissonblu.com, www.parkinn.com

Autostāvvietas

Linstow pieder autostāvvieta Jēkaba Arkāde Rīgā. Šo autostāvvietu pašlaik pārvalda partneris Europark. www.europark.lv

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.