SPORTA 2 kvartāls

Daudzfunkcionāls pilsētvides attīstības projekts Rīgas centrā, Sporta ielā 2

Formāts
Multifunkcionāls
Adrese
Sporta iela 2, Rīgā
Platība
3 ha
Mājas lapa
www.sporta2.com
Iznomātājs
SIA Sporta 2
Komerciālo telpu noma
Ingrīda Sīpola
Biroja telpu noma
Evita Kalniņa-Grosberga
Digitālā brošūra
Sporta 2 kvartāls

Atrodoties krustpunktā starp Rīgas vēsturisko centru un apkaimi, kas strauji aug par pilsētas mūsdienīgāko rajonu, SPORTA 2 kvartāls piedāvā dinamisku un dzīvīgu vidi, kurā savijas šīs vietas unikālais vēsturiskais raksturs un tendences, kas sniedzas nākotnē.

SPORTA 2 iemieso pilsētas un ielu dzīves esenci – kvartāls ir ērti pieejams un atvērts ikvienam, un dzīvība šeit rosās visas dienas garumā līdz pat vēlai vakara stundai. SPORTA 2 kvartāls ir vieta, kur strādāt un dzīvot, vieta, kur mācīties un piedzīvot ko jaunu, vieta, kur var izklaidēties un tikties ar domubiedriem, citiem vārdiem sakot – tā ir īstā vieta, kur būt!

Šeit kvartāla industriālais mantojums kļūst par sākumpunktu attīstībai, kas tiecas sasniegt ilgtspēju daudzos un dažādos veidos. Mēs izmantojam esošo un papildinām to ar mūsdienīgo, radot BREEAM standartiem atbilstošu vidi. Uz gājējiem orientēto un zaļo pilsēttelpu varēs baudīt no paaudzes paaudzē, jo SPORTA 2 ir vieta kopienas stiprināšanai un labākas nākotnes veidošanai.

Projektu direktors

Andis Kublačovs

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.