Satekles Biznesa centrs

Biroju ēku komplekss Rīgas centrā

Formāts
Biroji
Adrese
E.Birznieka Upīša iela 2, E.Birznieka Upīša iela 4, Dzirnavu iela 106, Rīga
Platība
~12 000 m²
Projektētājs
PS “SN&L”
Biznesa centra ģenerālnomnieks
AS “SEB banka”
Iznomātājs
Satekles Business Center SIA
Nomas kontaktpersona
Evita Kalniņa-Grosberga
Digitālā brošūra
Satekles biznesa centrs

Satekles biznesa centrs atradīsies Rīgas Centrālās dzelzceļa pasažieru stacijas un Origo One biznesa centra apkaimes kvartālā starp Elizabetes, Ernesta Birznieka-Upīša, Dzirnavu un Satekles ielām.

Topošajā modernajā biroju kompleksā, kas sastāvēs no piecām savstarpēji saistītām ēkām, tiks integrētas arī divas pilsētas vēsturiskā mantojuma ēkas. Tas apvienos augstākos kvalitātes standartus un izcilus ilgtspējības risinājumus (mērķis sasniegt vērtējumu BREEAM New Construction – Outstanding), radot mūsdienīgu un patīkamu darba vidi gan darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Videi draudzīgais objekts atradīsies ļoti ērtā vietā ar lielisku sasniedzamību, kur tiešā tuvumā atrodas tirdzniecības centri, viesnīcas, dažādas izklaides iespējas un citi ikdienas pakalpojumi.

Satekles biznesa centra galvenajai ēkai būs 7 stāvi. Kopējā biznesa centra platība ap 12 000 m2 (ieskaitot galveno ēku papildinošanās ēkas). Atklāšana tiek plānota 2025. gadā.

Projektu direktors

Andis Kublačovs

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.