Origo

Multifunkcionāls tirdzniecības centrs pilsētas satiksmes krustpunktā, kur zem viena jumta apvienotas visplašākās iepirkšanās un izklaides iespējas, kā arī svarīgs transporta mezgls – Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija. Origo - viss tuvākais!

Formāts
Tirdzniecības centrs
Adrese
Stacijas laukums 2, Rīga, LV 1050
Platība
41 500* m²
Iznomājamā platība (NRA)
19 200 m²
Tirdzniecības vietu skaits
200
Mājaslapa
origo.lv
Iznomātājs
SIA LINSTOW
Nomas kontaktpersona
Elita Paromova

„Origo” ir multifukcionāls tirdzniecības centrs pašā Rīgas sirdī, tieši blakus Latvijas galvaspilsētas centrālajai dzelzceļa stacijai un starptautiskajai autoostai. Dodoties savās ikdienas gaitās, tirdzniecības centrā katru dienu iegriežas tūkstošiem cilvēku. „Origo” ir viens no labākajiem piemēriem, kas parāda daudzfunkcionālas attīstības priekšrocības – līdzsvaru starp iepirkšanos, iespējām garšīgi paēst, ikdienas pakalpojumiem, dzelzceļa satiksmi un atpūtas iespējām. Nav pārsteigums, ka, pateicoties savai lieliskajai atrašanās vietai, „Origo” īsā laikā ir kļuvis populārs gan rīdzinieku, gan tūristu vidū. Katru gadu „Origo” apmeklē aptuveni 30 miljoni cilvēku. Komplekss radīts kā īpaši energoefektīva celtne, kas reģistrēta pasaulē visbiežāk lietotās ilgtspējīgi būvēto ēku sertifikācijas sistēmas BREEAM sertifikāta iegūšanai, saņemot vienu no augstākajiem novērtējuma līmeņiem „Very Good” (ļoti labi).

Pircējus „Origo” gaida 220 veikali, kas piedāvā daudzveidīgu un rūpīgi izvēlētu modes preču un ikdienas pakalpojumu klāstu visu ikdienas vajadzību apmierināšanai.
„Origo” pirmajā stāvā ir centra rajonā lielākais pārtikas preču lielveikals „Rimi Hyper”, kā arī arī vairāki restorāni, kafejnīcas un pakalpojumu sniedzēji.
„Origo” pagrabstāvā atrodas ērta 24/7 autostāvvieta ar 124 vietām automašīnu novietošanai, kā arī ātra izeja uz tirdzniecības centru „Origo”, dzelzceļa staciju un pilsētu.

Kā nokļūt t/c Origo:

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.