Elizabetes 75

Biroji pašā Rīgas centrā

Formāts
Biroju centrs
Adrese
Elizabetes iela 75, Rīga
Platība
4400 m²
Mājas lapa
www.facebook.com/elizabetes-75
Iznomātājs
SIA "Attīstības E75"
Nomas kontaktpersona
Evita Kalniņa-Grosberga

Biroji atrodas pašā Rīgas centrā, Elizabetes ielā 75, ar kopējo platību 4400 m². Tie atrodas četrās savstarpēji savienotās ēkās. Lieliskā atrašanās vieta priecēs ar ne tikai ērtu un ātru piekļuvi visam, ko piedāvā Rīgas centrs, bet arī ar dabas un zaļumu klātbūtni, pateicoties Vērmanes dārzam, kas atrodas iepretim biroju ēkai. Biroju ēkas apkārtnē ir labi attīstīta infrastruktūra un ir pieejamas maksas auto stāvvietas blakus ēkā “Europark” pazemes auto stāvlaukumā, kā arī tuvumā uz Elizabetes ielas.

Šī eklektisma stilā ieturētā prestižā ēka celta 1890. gadā, un ir tā laika Rīgas vadošā arhitekta Kārļa Johana Felsko projekts, kā arī tai ir piešķirts valsts nozīmes kultūras pieminekļa statuss. Ēkas vārtrūmes arkā ir  izvietota stikla vitrāža ar dubultportretu, kurā attēloti Kārlis un Vilhelmīne Ertaki – kādreizējie restorāna īpašnieki un Mazās Ģildes mecenāti. Tur, kur Vērmanes dārzā tagad ir estrāde, savulaik bija glauns restorāns, kas piederēja Kārlim un Vilhelmīnei Ertakiem. Viņi dzīvoja iepretī –  Elizabetes ielas 75 pagalma ēkā un visu naudu novēlēja Mazajai ģildei. Kad uzbūvēja īres namu, vārtrūmes arkā ielika mecenātu vitrāžas, kas vēl aizvien ir saglabājušās.

Namu kompleksam ir 5-6 stāvi. Nākotnē paredzēta tā pārbūve, izvērtējot piemērotāko tālākās funkcionēšanas veidu.

Projektu direktors

Andis Kublačovs

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.