Uz rekonstrukcijas laiku slēgs tirdzniecības centra “Origo” A ēku

22.06.2024

Nekustamo īpašumu attīstītājs “Linstow Center Management” (LCM) turpina darbus pie tirdzniecības centra “Origo” (Origo) paplašināšanas un biznesa centra “Origo One” projekta realizācijas. Rekonstrukcijas darbu dēļ gadu mijā plānots slēgt Origo A māju, kuras rekonstrukcija turpināsies līdz 2020.gada rudenim. Tomēr jau 2020.gada februāra beigās – marta sākumā durvis vērs Origo paplašinātā daļa, tostarp divas reizes lielākais un ērtākais jaunais “Rimi”. Veikali un pakalpojumi Origo B mājā kā arī Rīgas Centrālās Stacijas pārējā daļā 2020.gada sākumā turpinās strādāt bez izmaiņām.

T/c Origo A mājā esošo veikalu pēdējā darba diena pirms pagaidu slēgšanas būs šā gada 31.decembris, veikali strādās līdz plkst. 20:00. Savukārt “Rimi” pēdējā darba diena būs 2020.gada 2.janvāris.

T/c Origo darba laiki svētku nedēļā:

  • 2. un 3. stāvs, kā arī B tunelis 31.decembrī strādās no plkst. 10:00 – 20:00. 2020.gada 1.janvāris – brīvdiena.
  • Veikals “Rimi” 31.decembrī būs atvērts no plkst. 07:00-22:00, 2020.gada 1.janvārī no plkst. 09:00-24:00, savukārt 2.janvārī veikals strādās no plkst. 07:00 – 24:00.

Jau ziņots, ka t/c Origo paplašināšanai “Linstow Center Management” uzsācis jaunas ēkas būvniecību blakus esošajā zemes gabalā Satekles ielā 2b, Rīgā. LCM jauno ēku būvē atbilstoši BREEAM standartiem, lai tā būtu ilgtspējīga, energoefektīva, apkārtējai videi un darbiniekiem draudzīga. Ēkas pirmajos trīs stāvos būs tirdzniecības centrs,  savukārt 4. līdz 6. stāvā 11500m2 platībā top moderns biznesa centrs “Origo One”, kurā atradīsies funkcionāli un transformējami A klases biroji, kas papildinās Origo veikalu un pakalpojumu piedāvājumu. Biznesa centra atklāšana plānota 2020. gada februārī. Līdz ar ēkas paplašināšanos, ceļu satiksmes dalībnieku drošībai, LCM veic arī Elizabetes un Satekles ielu savienojuma pārbūvi, tādējādi uzlabojot transporta plūsmas drošību un palielinot komforta līmeni visiem satiksmes dalībniekiem (it īpaši gājējiem un velosipēdistiem) vienā no Rīgas noslogotākajiem ielu savienojumiem.

SIA Linstow Center Management (LCM) ir viens no vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem un apsaimniekotājiem Baltijā, kas šajā tirgū darbojas kopš 1996. gada. LCM apsaimnieko un attīsta Latvijas tirdzniecības centrus Alfa, Origo un Mols, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – Ülemiste. Rīgas pilsētas centrā LCM attīsta mūsdienīgu, dabas un sociālajai videi draudzīgu pilsētas kvartālu, kur 2020. gadā plāno atvērt paplašināto tirdzniecības centra Origo ēku un modernu biznesa centru Origo One. 2019. gadā t/c Origo un biznesa centrs Origo One projektēšanas stadijā ir ieguvuši starptautiski atzītās ilgtspējīguma novērtēšanas metodes BREEAM sertifikātus. Plašāka informācija: www.linstow.lv