Topošo biroju centru “Origo One” par savu mājvietu izvēlas plaši pazīstami uzņēmumi

22.06.2024

Ir sācies noslēdzošais posms “Linstow Center Management” (LCM) paplašinātās tirdzniecības centra “Origo” ēkas būvniecībā, kuras 4. līdz 6. stāvā atradīsies moderns biroju centrs “Origo One”, kas piedāvā funkcionālus un transformējamus A klases birojus. Nekustamo īpašumu attīstītājs atklāj, ka jaunā biroju centra pirmie nomnieki ir starptautiskā un nacionālā līmenī pazīstamu zīmolu nesēji – uzņēmumi “Narvesen Baltija”, “Hili Properties”, “LETA” un “TV NET”.

LCM iznomāšanas un biznesa attīstības direktors Mārcis Budļevskis uzsver: “Tik nozīmīgu uzņēmumu, kādi ir mūsu pirmie nomnieki, interese un izvēle par labu biroju centram “Origo One” ir labākais tā novērtējuma rādītājs. “LETA” un “TV NET” komandai – vairāk nekā divsimt cilvēkiem – iznomātā platība ir ievērojama – 2000m2. Nomnieki apzinās A klases biroju ekskluzīvās priekšrocības un tehnoloģiskās iespējas. Lepojamies, ka varam nodrošināt teicamu darba vidi, ko var viegli pielāgot uzņēmuma darba specifikai, turklāt biroju funkcionalitāti papildina arī ēkas ilgtspējības standartu ievērošana. “Origo One” ir piemērota vieta tiem uzņēmumiem, kas novērtē kvalitāti ilgtermiņā, rūpējas par veselīgas darba vides nodrošināšanu darbiniekiem, kā arī par ērtībām, ko apmeklētājiem sniedz biroja novietojums pašā Rīgas centrā.”

Jau tagad ir zināms, ka biroju centrā “Origo One” darbību pavisam drīz uzsāks mazumtirdzniecības franšīzes tīkla uzņēmums “Narvesen Baltija”, starptautiskais nekustamo īpašumu investīciju uzņēmums “Hili Properties”, nacionālā informācijas aģentūra “LETA” un Latvijas interneta portālu uzturētājs “TV NET”. Tāpat sarunas par līguma noslēgšanu norisinās ar pasaulē vadošo nekustamā īpašuma pakalpojumu un investīciju pārvaldīšanas uzņēmumu “Colliers International”. Iznomāšanas darījumu vadību projektā “Origo One” veic ekskluzīvais iznomāšanas aģents – “Colliers International” komanda.

Jau ziņots, ka t/c “Origo” paplašināšanai LCM uzsācis jaunas ēkas būvniecību blakus esošajā zemes gabalā Satekles ielā 2b, Rīgā. 2020.gada februāra beigās – marta sākumā durvis vērs “Origo” paplašinātā daļa; biznesa centra atklāšana plānota šā gada februārī.  LCM jauno ēku būvē  atbilstoši pasaulē vadošās ēku ilgtspējas novērtēšanas metodes BREEAM standartiem, lai tā būtu ilgtspējīga, energoefektīva, apkārtējai videi un darbiniekiem draudzīga. Ēkas pirmajos trīs stāvos būs tirdzniecības centrs,  savukārt 4. līdz 6. stāvā 11500m2 platībā atradīsies biznesa centrs “Origo One”. Līdz ar ēkas paplašināšanos, ceļu satiksmes dalībnieku drošībai, LCM veic arī Elizabetes un Satekles ielu savienojuma pārbūvi, lai uzlabotu transporta plūsmas drošību un palielinātu komforta līmeni visiem satiksmes dalībniekiem (it īpaši gājējiem un velosipēdistiem) vienā no Rīgas noslogotākajiem ielu savienojumiem. T/c “Origo” rekonstrukcija turpināsies līdz 2020.gada rudenim, tās laikā t/c “Origo” A ēka būs slēgta.