Latvijā pirmais diennakts sporta klubs Gym! jau oktobrī uzsāks darbu tirdzniecības centrā Origo

gym-960x540-1
gym-960x540-8
gym-960x540-6
gym-960x540-4
25.07.2024

Paplašinot darbību, MyFitness grupas meitas uzņēmums – pašapkalpošanās sporta klubu tīkls Gym! –  ienāk Latvijā, jau oktobrī atklājot pirmo sporta klubu Gym!  ārpus Igaunijas teritorijas. Tas  atradīsies tirdzniecības centrā Origo un apmeklētājiem būs pieejams 24 stundas diennaktī.

Sporta klubs Gym! gandrīz 1500 m2 lielā platībā piedāvās plašu un mūsdienīgu vidi ar jaunāko augstākās klases Technogym sporta aprīkojumu. Telpa būs iedalīta atsevišķos sektoros, atvēlot plašu vietu kardiotreniņiem, atsevišķu  zonu spēka treniņiem ar daudzveidīgu inventāru un arī vietu funkcionālajiem treniņiem. Plašais aprīkojuma klāsts ļaus ikvienam sasniegt savus sportiskos mērķus.

Kopējais ieguldījums šī sporta kluba Gym! attīstībā pārsniedz 1 000 000 EUR. No citiem sporta klubiem to atšķir ļoti pievilcīgā cenu politika. Slēdzot vienošanos par  gada abonementu, mēneša maksa ir tikai 15 EUR.

“Patlaban Igaunijā darbojas četri Gym! sporta klubi. Neilgā laikā esam ieguvuši vairāk nekā 10 000 aktīvo kluba biedru. Tas ir kā apliecinājums tam, ka ar savu darbību ejam pareizā virzienā.  Mūsu ieceres pašreiz saistās ar paplašināšanos Latvijā, attīstot šeit augstas kvalitātes sporta klubu tīklu ar pievilcīgu cenu politiku. Es ticu, ka mēs palielināsim fiziski aktīvo cilvēku skaitu Latvijā,” atklāj Gym! valdes priekšsēdētājs Erki Torns (Erkki Torn).

Uzņēmuma Linstow Center Management  tirdzniecības centru komercdirektore Evija Majevska atklāj: “Tirdzniecības centra Origo paplašināšanas projekts ļāvis mums īstenot daudz ieceru pilsētnieku ērtību nodrošināšanai Rīgas centrā. Mums ir svarīgi  apkaimes iedzīvotājiem, tirdzniecības centra Origo, kā arī biznesa centra Origo One darbiniekiem radīt vidi, kas veicinātu veselīga dzīvesveida ievērošanu pēc aktīva un elestīga  darba ritma, tāpēc jaunā koncepta diennakts sporta klubs Gym! ir neatsverams papildinājums esošajam pakalpojumu klāstam.”

Gym! ir AS MyFitness meitas uzņēmuma zīmols, kas tika izveidots 2017. gadā. Gym! koncepts iekļauj sevī diennakts darbības sporta klubus ar tirgū lētāko mēneša maksu – 15 EUR. Pirmais Gym! klubs tika atvērts 2018. gadā.