Ülemiste

Lielākais, modernākais un novatoriskākais tirdzniecības centrs Tallinā! Ülemiste - Vēl plašāka izvēles brīvība!

Formāts
Tirdzniecības centrs
Adrese
Suur-Sõjamäe 4, Tallinn 11415
Platība
125 000 m²
Iznomājamā platība
72 500 m²
Tirdzniecības vietas
230
Mājaslapa
ulemiste.ee

„Ülemiste”, lielākais tirdzniecības centrs Tallinā, tika atklāts 2004. gada aprīlī. Pēc desmit veiksmīgas darbības gadiem „Ülemiste” atkal patīkami pārsteidza savus pircējus un uzņēmumus, uzsākot jaunu attīstības posmu.

Pēc rekonstrukcijas tirdzniecības centra platība tika palielināta no 49 700 m2 uz 77 700 m2, šobrīd centrā atrodas jau 210 dažādu veikalu, kafejnīcu un restorānu. Apmeklētājiem pieejama trīsstāvu autostāvvieta, lai nodrošinātu pircējiem ērtu automašīnu novietošanu 1850 automobiļiem.

Tirdzniecības centrs atrodas Īlemistes (Ülemiste) ezera krastā. „Ülemiste” ir plašākais reģionālais tirdzniecības centrs Igaunijā, kas piedāvā mūsdienīgu vidi un vienreizēju arhitektūru un dizainu.
Gan pircēji, gan veikalu īpašnieki novērtē novatoriskos un progresīvos būvniecības un pārvaldības risinājumus, plašo un atvērto telpu, visplašāko augstākās kvalitātes preču un pakalpojumu klāstu. Īpaša uzmanība tiek pievērsta izklaidei un tās piemērotībai iepirkšanās braucieniem, kuros ģimenes var pavadīt laiku kopā. Tas ir vienīgais šāda līmeņa tirdzniecības centrs Igaunijā. Atrašanās vieta netālu no divu šoseju krustojuma un lidostas ļauj piesaistīt ne tikai pircējus no Igaunijas, bet arī tūristus no visa Baltijas reģiona. „Ülemiste” tirdzniecības centrs ir pirmais Baltijā, kas saņēmis BREEAM sertifikātu.

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.