Alfa biznesa parks

Daudzfunkcionāls pilsētvides attīstības projekts Rīgā Brīvības gatvē 382 un Šmerļa ielā 1.

Formāts
Multifunkcionāls
Adrese
Brīvības gatve 382, Rīga, LV-1006
Platība
60,000-80,000 m²

Attīstības projekta koncepts paredz šajā vietā attīstīt kvalitatīvu un daudzfunkcionālu pilsētvidi, kurā dabīgi savijas mūsdienīga pilsētnieka ikdienas svarīgākie elementi – mājoklis, darbs, atpūta, izklaides un veselības pakalpojumi.

Teritorija ir lieliski piemērota šādas koncepcijas pilsētbūvniecības projekta attīstībai. Tai ir lieliska sasniedzamība gan ar privāto, gan sabiedrisko transportu un gar to iet arī viens no Rīgas maģistrālajiem veloceļiem. Blakus atrodas milzīgs pilsētas meža masīvs (Šmerlis), kas ir iecienīta mierīgu pastaigu un sportisku aktivitāšu vieta. Otrpus teritorijai atrodas viens no lielākajiem un veiksmīgākajiem tirdzniecības centriem Rīgā – t/c “Alfa”, nodrošinot klientiem ļoti plašas pakalpojumu, ēdināšanas, izklaides un iepirkšanās iespējas. No plānotās apbūves augšējiem stāviem pavērsies skats arī uz Ķīšezeru.

Attīstība plānota uz uzņēmuma īpašumā esošajiem 3 zemesgabaliem:

• Brīvības gatve 382 – 33,956 m²
• Šmerļa iela (bez adreses) – 2,061 m²
• Šmerļa iela 1 – 39,100 m²

Kopējais plānotais izbūvējamais apjoms – 60,000-80,000 m²

Projektu direktors

Andis Kublačovs

Daudzveidīgs nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldnieks

Linstow Baltic ir aktīva īpašnieka loma vairākos nozīmīgos attīstības projektos daudzos dažādos īpašumu segmentos. Starp tiem ir biroji, veselības aprūpes objekti, tirdzniecības centri, viesnīcas, atpūtas vietas un autostāvvietas. Baltijā Linstow ir nozīmīgs spēlētājs tirdzniecības centru, biroju un viesnīcu tirgū.